Oddziały Mistrzostwa Sportowego

• 2021-09-24 20:14:31

Oddziały Mistrzostwa Sportowego wchodzące w skład Zespołu Kształcenia i Wychowania w Gniewinie powstały z inicjatywy wielu osób związanych na co dzień z Gminą Gniewino jak i KS Stolem Gniewino. Najważniejsze cele postawione przed uczniami reprezentującymi w/w oddziały to harmonijny rozwój zarówno sportowy jak i edukacyjny. Zapewniamy doskonałą bazę sportową z pięcioma doskonale przygotowanymi pełnowymiarowymi boiskami piłkarskimi, opiekę medyczną i psychologiczną, odnowę biologiczną, izolowane treningi z trenerem przygotowania motorycznego, treningi judo, treningi piłki nożnej z wykwalifikowanym trenerami posiadającymi licencję UEFA. Uczniowie SMS Gniewino pochodzą z różnych powiatów i gmin, skąd dowożeni i odwożeni są autobusami i busami. W skład OMS wchodzą dzieci urodzone w latach: 2010, 2009, 2008, 2007.

Strona internetowa klubu KS Stolem Gniewino

FB klubu KS Stolem Gniewino