• Autor: Grazyna
  • 2021-09-20 19:34:30
  • Szkoła podstawowa,

"Nauczyciel to ktoś, kto widzi w każdym dziecku wyjątkową osobę i zachęca je do rozwijania
jego indywidualnych talentów oraz mocnych stron.

Nauczyciel widzi więcej niż tylko twarze dzieci – stara się zobaczyć ich dusze.

Nauczyciel to ktoś z wyjątkowym talentem i zawsze z uśmiechem w zanadrzu.
To także ktoś, kto nie szczędzi czasu, by wysłuchać obu stron, zawsze starając się być fair.

Nauczycielowi zależy na wszystkich: każdemu okazuje szacunek i zrozumienie.

Nauczyciel to ktoś, kto za zasłoną wybuchu złości i buntu dostrzega krzywdę i ból.

Nauczyciel postrzega ucznia jako całość, pomagając mu budować pewność siebie i podnosząc jego samoocenę.

Nauczyciel odmienia życie każdego dziecka, całych rodzin, jak i przyszłość nas wszystkich."

BARBARA CAGE

 

 

NAUCZYCIELE ZESPOŁU KSZTAŁCENIA I WYCHOWANIA W GNIEWINIE

Bach Barbara  - przyroda, geografia

Bagnecki Jacek- wychowanie fizyczne

Budnik Grażyna – chemia, fizyka, informatyka

Calik Wojciech- informatyka

Ciechanowska Iwona – technika, nauczyciel wspomagający

Czubenko Semen – wychowanie fizyczne

Dąbek Monika – matematyka, informatyka

Foks – Styn Jolanta – edukacja wczesnoszkolna

Fytsyak – Calik Oksana – język angielski

Gacek Aleksandra – język polski, doradztwo zawodowe

Goyke  Alicja – matematyka

Górkowska Danuta – edukacja wczesnoszkolna

Jankowska Ewa – historia. WDŻ

Jezierski Krzysztof- wychowanie fizyczne, trener OMS

Jędruch Sylwia- pedagog

Kalkowska Aleksandra – biologia, przyroda, WDŻ

Kamińska Anna – matematyka, informatyka

Karwasz Paulina- edukacja wczesnoszkolna

Kotwica Tomasz- wychowanie fizyczne, trener OMS

Krefta Łukasz – historia, WOS, j. kaszubski

Ladach Magda- edukacja wczesnoszkolna

Lewicka Joanna - religia, plastyka

Liyanage Don Danuta- edukacja wczesnoszkolna

Maciejewska Alicja – nauczyciel wspomagający

Majer – Szreder  Wioletta – język polski

Massowa Marcin- religia

Metz – Szymikowska Róża – język polski

Miezianko – Pieper Ewa – nauczyciel wspomagający

Nastały Beata – język polski

Olszowiec Jakub- wyhowanie fizyczne, trener OMS

Pałubicka Ewelina- edukacja wczesnoszkolna

Pałubicka Lucyna - terapia pedagogiczna

Pelcer Joanna- j. angielski

Pokorska Aleksandra – edukacja wczesnoszkolna

Pyrzowska Magdalena- edukacja wczesnoszkolna

Różańska Danuta – edukacja wczesnoszkolna

Ruc Mariola – zajęcia świetlicowe

Rudnik Monika- wychowanie fizyczne

Rudźko Jolanta – edukacja wczesnoszkolna

Rudźko Wojciech – wychowanie fizyczne

Sykucka Anna - logopeda

Ślusarczyk Sebastian- muzyka

Szur Agata – matematyka, informatyka

Szypelt Małgorzata – język angielski

Kamila Selonke - psycholog

Kass Hanna - j. niemiecki

Wirska Małgorzata – język polski

Witkowska Maria – język niemiecki, muzyka

Sylwia Jędruch- pedagog

Zadroga Dorota – język polski, biblioteka