Wizyta w największym parku rozrywki.

• 2024-06-13 15:04:17
  • Szkoła podstawowa, Wycieczki

We wtorek 11 czerwca uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami p. Magdą Ladach, p. Ewą Mehring,i p. Oksaną Fytsyak-Calik, p. Sylwią Jędruch oraz p. Robertem Ladach wybrali się na wycieczkę do Parku Rozrywki Mandoria w Rzgowie pod Łodzią.

Wizyta w największym parku rozrywki.

Jest to największy park rozrywki w Europie, znajdujący  się pod zadaszeniem. W tym bajkowym miasteczku czekały na uczestników: przeróżne karuzele, przejażdżki roller-coasterami, zjeżdżalnia, strzelnica, łódki na wodzie, labirynt luster i wiele innych ciekawych atrakcji obiektu. W „Mieście Przygód” wszyscy bawili się znakomicie i nie mieli czasu na nudę. Dali się porwać zabawie, korzystając z mnóstwa atrakcji. Czas spędzony w tym fantastycznym i niezwykłym miejscu pozostanie wyjątkowym wspomnieniem.

Wizyta w największym parku rozrywki. zdjecie 0 Wizyta w największym parku rozrywki. zdjecie 1 Wizyta w największym parku rozrywki. zdjecie 2 Wizyta w największym parku rozrywki. zdjecie 3 Wizyta w największym parku rozrywki. zdjecie 4 Wizyta w największym parku rozrywki. zdjecie 5 Wizyta w największym parku rozrywki. zdjecie 6 Wizyta w największym parku rozrywki. zdjecie 7 Wizyta w największym parku rozrywki. zdjecie 8 Wizyta w największym parku rozrywki. zdjecie 9 Wizyta w największym parku rozrywki. zdjecie 10 Wizyta w największym parku rozrywki. zdjecie 11 Wizyta w największym parku rozrywki. zdjecie 12 Wizyta w największym parku rozrywki. zdjecie 13