Licealiści z Gniewina Mistrzami Powiatu w Futsalu Chłopców 2024r.

  • Autor: Dorota
  • 2024-01-23 09:29:54
  • Sukcesy sportowe

W dniach 18-19 stycznia 2024 odbyła się Powiatowa Licealiada w Futsalu chłopców. Zawody odbyły się w hali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 w Wejherowie. Do turnieju o mistrzostwo Powiatu Wejherowskiego przystąpiło 11 szkół średnich.

Licealiści z Gniewina Mistrzami Powiatu w Futsalu Chłopców 2024r.

Całe zawody stały na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. Mecze były wyrównane, pełne emocji, pięknych bramek i dramaturgii. Trybuny były wypełnione do ostatniego miejsca, a głośny doping dodawał zawodnikom energii do zaciętej rywalizacji. Trzeba też wspomnieć o bardzo dobrej pracy sędziów, którzy pilnowali, aby zawody odbywały się w sportowej i sprawiedliwiej atmosferze.

Zespół Kształcenia i Wychowania w Gniewinie z oddziałami Mistrzostwa Sportowego debiutował w tych zawodach i był jednym z faworytów do zwycięstwa. W pierwszym dniu widać było lekką nerwowość w poczynaniach naszych chłopaków i brakowało nam płynności w grze. Jednak ostatecznie dwa zwycięstwa i remis w grupie doprowadziły nasz zespół do rundy finałowej, gdzie mecze odbywały się w systemie każdy z każdym.  

W drugim dniu turnieju uczniowie naszej szkoły byli już nie do zatrzymania i w 4 meczach odnieśli 4 zasłużone zwycięstwa co dało nam pierwsze miejsce w grupie i tytuł Mistrza Powiatu Wejherowskiego. Brawa dla naszych chłopaków za determinację, walkę i wysiłek włożony w każde spotkanie. Gratulacje!!!

Dziękujemy wszystkim Szkołom biorącym udział w zawodach za sportową rywalizację, a gospodarzom za ciepłe i miłe przyjęcie!

Skład drużyny: Więcek Dominik, Sobieraj Jeremiasz, Szreder David, Petryk Kacper, Hinca Jakub, Osiecki Konrad, Vlig Piotr, Śliwowski Oskar, Potrawka Alan (2alo), Belka Euzebiusz (1alo), Trener: Kotwica Tomasz.
Licealiści z Gniewina Mistrzami Powiatu w Futsalu Chłopców 2024r. zdjecie 0 Licealiści z Gniewina Mistrzami Powiatu w Futsalu Chłopców 2024r. zdjecie 1 Licealiści z Gniewina Mistrzami Powiatu w Futsalu Chłopców 2024r. zdjecie 2 Licealiści z Gniewina Mistrzami Powiatu w Futsalu Chłopców 2024r. zdjecie 3 Licealiści z Gniewina Mistrzami Powiatu w Futsalu Chłopców 2024r. zdjecie 4