Rocznica wprowadzenia stanu wojennego

• Autor: Ariel Roszmann
  • 2016-03-12 18:28:22
  • Gimnazjum,

Przed uroczystym apelem delegacja uczniów z Samorządowego Zespołu Szkół w Gniewinie złożyła kwiaty pod tablicą upamiętniającą osoby internowane w ośrodku odosobnienia w Strzebielinku.

Rocznica wprowadzenia stanu wojennego

14 grudnia 2015r. w Samorządowym Zespole Szkół w Gniewinie odbył się uroczysty apel upamiętniający 34-tą rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce.

Część artystyczną wraz z p. Ewą Jankowską, p. Łukaszem Kreftą i p. Sławomirem Kłosowskim przygotowała i przedstawiła mł‚odzież klasy III a gim.(Aleksandra Hallman, Julia Sokoł‚owska, Weronika Mach, Agnieszka Szmidt, Marcin Bukowski, Szymon Maciołek, Kamil Pleskot, Jakub Sączawa, Arkadiusz Serafin).