Święto Niepodległości w przedszkolu.

  • Autor: Dorota
  • 2023-11-16 09:33:30
  • Przedszkole, Uroczystości

Dnia 10 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji wszystkie grupy przygotowały zajęcia tematyczne , których głównym celem było kształtowanie  przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury, tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju.

Święto Niepodległości w przedszkolu.

Każda grupa wykonała na tę uroczystość kotyliony w barwach ojczystych. Dzieci tego dnia przyszły do przedszkola  ubrane na galowo. O godzinie 11.11 wspólnie z dziećmi ze szkoły odśpiewaliśmy hymn narodowy.
Święto Niepodległości w przedszkolu. zdjecie 0 Święto Niepodległości w przedszkolu. zdjecie 1 Święto Niepodległości w przedszkolu. zdjecie 2 Święto Niepodległości w przedszkolu. zdjecie 3 Święto Niepodległości w przedszkolu. zdjecie 4 Święto Niepodległości w przedszkolu. zdjecie 5 Święto Niepodległości w przedszkolu. zdjecie 6 Święto Niepodległości w przedszkolu. zdjecie 7 Święto Niepodległości w przedszkolu. zdjecie 8 Święto Niepodległości w przedszkolu. zdjecie 9 Święto Niepodległości w przedszkolu. zdjecie 10