Wycieczka do farmy Alexa

  • Autor: Dorota
  • 2023-06-16 13:50:18
  • Przedszkole,

Czerwiec to miesiąc pełen zabaw, wrażeń, przygód ale i nauki. Przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do  Farmy Alexa – Parku Rozrywki w Charbrowie. To miejsce od początku zachwyciło dzieci.

Wycieczka do farmy Alexa

Przy wejściu obejrzały Kurnik, gdzie przywitał ich kogut. Dalej Kozowo, gdzie mieszkały kozy i owce. Natomiast w Chacie Kaszubskiej mogły nauczyć się jak doić krowę i uczesać grzywę konia. Odwiedziły również Królikowo-dom Alexa i Mili, traktor do zadań specjalnych oraz kombajn. Wielką frajdę sprawiła dzieciom przejażdżka po polu w przyczepce zaczepionej do traktora Ride .Była również chwila na odpoczynek i coś do przekąszenia, po czym  do zabawy zaprosił ich sam Alex na Alex Show. Tańczyły, śpiewały i zgadywały. Przedszkolaki odwiedziły również „plażę” piaszczystą z zabawkami i leżakami. Do przedszkola wróciły zadowolone, pełne wrażeń i nowych doświadczeń.
Wycieczka do farmy Alexa zdjecie 0 Wycieczka do farmy Alexa zdjecie 1 Wycieczka do farmy Alexa zdjecie 2 Wycieczka do farmy Alexa zdjecie 3 Wycieczka do farmy Alexa zdjecie 4 Wycieczka do farmy Alexa zdjecie 5 Wycieczka do farmy Alexa zdjecie 6 Wycieczka do farmy Alexa zdjecie 7 Wycieczka do farmy Alexa zdjecie 8 Wycieczka do farmy Alexa zdjecie 9 Wycieczka do farmy Alexa zdjecie 10 Wycieczka do farmy Alexa zdjecie 11 Wycieczka do farmy Alexa zdjecie 12 Wycieczka do farmy Alexa zdjecie 13 Wycieczka do farmy Alexa zdjecie 14 Wycieczka do farmy Alexa zdjecie 15 Wycieczka do farmy Alexa zdjecie 16 Wycieczka do farmy Alexa zdjecie 17 Wycieczka do farmy Alexa zdjecie 18 Wycieczka do farmy Alexa zdjecie 19 Wycieczka do farmy Alexa zdjecie 20 Wycieczka do farmy Alexa zdjecie 21 Wycieczka do farmy Alexa zdjecie 22 Wycieczka do farmy Alexa zdjecie 23