Uczniowie OMS na obozie treningowym w Hiszpanii.

  • Autor: Dorota
  • 2023-02-02 11:32:21
  • Wycieczki

Uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego oraz drużyna Młodzik D2 KS Stolem Gniewino podczas ferii zimowych spędzali aktywnie czas podczas obozu sportowego w urokliwym kurorcie turystycznym Calella na wybrzeżu Costa del Maresme.

Uczniowie OMS na obozie treningowym w Hiszpanii.

W trakcie pobytu młodzi zawodnicy trenowali w profesjonalnych ośrodkach,  mieli również możliwość skonfrontowania swoich umiejętności piłkarskich z hiszpańskimi drużynami. Wszystkie spotkania były niezapomnianym i ważnym doświadczeniem. Podczas pobytu spełniło się marzenie wielu naszych młodych piłkarzy – obejrzenie meczu na legendarnym Camp Nou.
W trakcie obozu odbyły się dwie wycieczki z przewodnikiem. Pierwsza do urokliwego miasteczka Girony, miasta z jedną z najlepiej zachowanych średniowiecznych starówek w Hiszpanii. Kolejna zaś do Barcelony, podczas której nasi piłkarze podziwiali Bazylikę Sagrada Familia, panoramę miasta z tarasu największego Muzeum Sztuki i Kultury Katalońskiej, spacerowali po słynnym deptaku La Rambla. Największą atrakcją tego dnia było zwiedzanie Muzeum oraz Stadionu FC Barcelony.

Obóz wraz z jego organizacją był ważnym doświadczaniem zarówno dla klubu jak i sztabu trenerskiego, a dla naszych zawodników, mamy nadzieję, niezapomnianą przygodą.
Dziękujemy również Polskim Elektrowniom Jądrowym, dzięki którym mogliśmy zakupić na ten wyjazd sprzęt treningowy.

Zdjęcia i tekst dzięki uprzejmości klubu Stolem Gniewino.
Uczniowie OMS na obozie treningowym w Hiszpanii. zdjecie 0 Uczniowie OMS na obozie treningowym w Hiszpanii. zdjecie 1 Uczniowie OMS na obozie treningowym w Hiszpanii. zdjecie 2 Uczniowie OMS na obozie treningowym w Hiszpanii. zdjecie 3 Uczniowie OMS na obozie treningowym w Hiszpanii. zdjecie 4 Uczniowie OMS na obozie treningowym w Hiszpanii. zdjecie 5 Uczniowie OMS na obozie treningowym w Hiszpanii. zdjecie 6 Uczniowie OMS na obozie treningowym w Hiszpanii. zdjecie 7 Uczniowie OMS na obozie treningowym w Hiszpanii. zdjecie 8 Uczniowie OMS na obozie treningowym w Hiszpanii. zdjecie 9 Uczniowie OMS na obozie treningowym w Hiszpanii. zdjecie 10 Uczniowie OMS na obozie treningowym w Hiszpanii. zdjecie 11