Sukces naszych piłkarzy w Półfinałach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej.

• 2022-05-13 12:52:28
  • Szkoła podstawowa, Sukcesy sportowe

Dnia 10.05.22 odbyły się Półfinały Wojewódzkie Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej 6 - osobowej chłopców. Zawody rozegrane zostały w Lęborku. Nasza drużyna wygrała 2 mecze i jeden przegrała. Trzy zespoły miały w klasyfikacji końcowej taką samą ilość punktów i o zwycięstwie decydowały zdobyte bramki. Ostatecznie zajmujemy II miejsce w turnieju.

Mecze i wyniki:
SMS Gniewino - Ósemka Lębork 0:1
SMS Gniewino - SMS Stężyca 4:2
SMS Gniewino - SP Żelistrzewo 2:1
Wygrała drużyna SMS Stężyca. Gratulujemy.

skład drużyny:
Roppel Olaf (8d) Wachowski Filip (8d) Lemke Norbert (8d), Wasilewski Artur (8d), Ziemann Szymon (8d), Blok Robert (8d), Kwidziński Eryk (8d), Thiel Jan (8e), Wojciechowski Maksymilian (8e).
opiekunowie: Jezierski Krzysztof, Kotwica Tomasz