Zuzia najlepsza w Karaoke in English.

• 2021-05-24 09:30:37
  • Szkoła podstawowa, Konkursy

W kwietniu w naszej szkole odbył się konkurs Karaoke in English organizowany przez Panią Oksanę Fytsyak-Calik, Joannę Pelcer oraz Małgorzatę Szypelt. Miał on na celu prezentację umiejętności językowych i wokalnych uczestników, a także propagowanie nauki języka angielskiego poprzez piosenkę.

Zuzia najlepsza w Karaoke in English.

W konkursie brali udział uczniowie klas IV-VIII. Poziom był niezwykle wysoki, a uczniowie wybrali bardzo ambitne i trudne do wykonania utwory. W wyniku głosowania Rady pedagogicznej wyłoniono następujących zwycięzców: I miejsce Zuzanna Szczypior II miejsce Nikola i Julia Żaczek III miejsce Karolina Zelewska. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział!

Zuzia najlepsza w Karaoke in English. zdjecie 0 Zuzia najlepsza w Karaoke in English. zdjecie 1 Zuzia najlepsza w Karaoke in English. zdjecie 2