Konkurs na klasową pisankę – rozstrzygnięty.

  • Autor: Dorota
  • 2021-04-19 10:47:41
  • Szkoła podstawowa,

W naszej szkole odbył się konkurs na klasową pisankę. Jego celem było kształtowanie aktywnej postawy uczniów wobec tradycji kulturowej, pobudzanie inwencji twórczej i fantazji w zakresie wykonywania pisanek wielkanocnych oraz rozwijanie wrażliwości estetycznej i uzdolnień plastycznych uczniów.

Konkurs na klasową pisankę – rozstrzygnięty.

Poziom konkursu był bardzo wysoki. Pisanki wykonano w różnych technikach:  oklejane,  cekinowe, owijane,  kolorowe i naturalne, metodą quillingu, i własnego pomysłu. Przedmiotem konkursu były wyłącznie formy przestrzenne.

Jury, biorąc pod uwagę takie cechy jak: oryginalność i pomysłowość prac, dbałość o szczegóły, i estetykę, nagrodziło następujące zespoły klasowe:

Grand Prix dla klasy 6b

I miejsce: klasa 3a

II miejsce: 2b

III miejsce 1a

wyróżnienie dla klasy 1b

Gratulujemy wszystkim klasom wysokiego poziomu prac i zaangażowania w pielęgnowaniu tradycji wielkanocnych.

 
Konkurs na klasową pisankę – rozstrzygnięty. zdjecie 0 Konkurs na klasową pisankę – rozstrzygnięty. zdjecie 1 Konkurs na klasową pisankę – rozstrzygnięty. zdjecie 2 Konkurs na klasową pisankę – rozstrzygnięty. zdjecie 3 Konkurs na klasową pisankę – rozstrzygnięty. zdjecie 4 Konkurs na klasową pisankę – rozstrzygnięty. zdjecie 5 Konkurs na klasową pisankę – rozstrzygnięty. zdjecie 6 Konkurs na klasową pisankę – rozstrzygnięty. zdjecie 7 Konkurs na klasową pisankę – rozstrzygnięty. zdjecie 8 Konkurs na klasową pisankę – rozstrzygnięty. zdjecie 9 Konkurs na klasową pisankę – rozstrzygnięty. zdjecie 10