Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na czytelników biblioteki szkolnej.

  • Autor: Dorota
  • 2021-03-03 13:36:53
  • Szkoła podstawowa, Uroczystości

Pasowanie na czytelnika to oficjalne przyjęcie uczniów do grona czytelników biblioteki. Głównym celem uroczystości jest zachęcenie najmłodszych czytelników do korzystania ze zbiorów biblioteki, a tym samym nieustannego rozwijania umiejętności czytania.

Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na czytelników biblioteki szkolnej.

To czas na zwiedzanie biblioteki szkolnej, zapoznanie się z jej regulaminem i zasadami wypożyczania, księgozbiorem, a przede wszystkim na pierwsze wypożyczenie książki.  Pierwszoklasiści z wielką radością zabrali do domu wybrane książeczki. To pierwsze takie pasowanie w reżimie sanitarnym.
Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na czytelników biblioteki szkolnej. zdjecie 0 Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na czytelników biblioteki szkolnej. zdjecie 1 Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na czytelników biblioteki szkolnej. zdjecie 2 Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na czytelników biblioteki szkolnej. zdjecie 3 Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na czytelników biblioteki szkolnej. zdjecie 4 Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na czytelników biblioteki szkolnej. zdjecie 5 Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na czytelników biblioteki szkolnej. zdjecie 6 Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na czytelników biblioteki szkolnej. zdjecie 7 Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na czytelników biblioteki szkolnej. zdjecie 8 Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na czytelników biblioteki szkolnej. zdjecie 9 Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na czytelników biblioteki szkolnej. zdjecie 10 Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na czytelników biblioteki szkolnej. zdjecie 11 Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na czytelników biblioteki szkolnej. zdjecie 12 Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na czytelników biblioteki szkolnej. zdjecie 13 Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na czytelników biblioteki szkolnej. zdjecie 14