Uroczyste pasowanie na Przedszkolaka.

  • Autor: Dorota
  • 2020-12-22 13:19:56
  • Przedszkole,

Pasowanie na Przedszkolaka to pierwsza tak ważna uroczystość dla dzieci. W naszej placówce dzieci z grupy Muppety zostały przyjęte w poczet przedszkolaków 18 grudnia 2020r.

Uroczyste pasowanie na Przedszkolaka.

Podczas uroczystości pasowania maluchy swoim zachowaniem potwierdziły, że dobrze się czują w przedszkolu. Śpiewane piosenki, wierszyki, tańce maluchów, pasowanie dużym ołówkiem, odświętne stroje podkreśliły doniosłość wydarzenia.

W tym roku szkolnym, ze względu na pandemię w tym w uroczystości nie mogli uczestniczyć zaproszeni goście rodzice, dziadkowie.

Link do filmu i zdjęć z uroczystości znajduje się tutaj:

Pasowanie na Przedszkolaka.
Uroczyste pasowanie na Przedszkolaka. zdjecie 0 Uroczyste pasowanie na Przedszkolaka. zdjecie 1 Uroczyste pasowanie na Przedszkolaka. zdjecie 2 Uroczyste pasowanie na Przedszkolaka. zdjecie 3 Uroczyste pasowanie na Przedszkolaka. zdjecie 4 Uroczyste pasowanie na Przedszkolaka. zdjecie 5 Uroczyste pasowanie na Przedszkolaka. zdjecie 6 Uroczyste pasowanie na Przedszkolaka. zdjecie 7 Uroczyste pasowanie na Przedszkolaka. zdjecie 8 Uroczyste pasowanie na Przedszkolaka. zdjecie 9