Gniewino z medalami w V Halowych Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce

  • Autor: Anna
  • 2019-02-03 18:54:24
  • Szkoła podstawowa,

Uczniowie Szkoły Podstawowej z Gniewina uczestniczyli w dniu 18 stycznia 2019r. 

w V Halowych Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych

w Lekkoatletyce klas III-IV rocznik 2008 i młodszy,

zdobywając 2 srebrne medale.

 

W dniu 18.01.2019 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Redzie, odbyły się V Halowe Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce klas III-IV w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego”. W rywalizacji udział wzięło ponad 300 zawodników i zawodniczek z 20 szkół z całego Powiatu Wejherowskiego.

 

Gniewino z medalami w V Halowych Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce

 

Nasza szkołę reprezentowali ucznie w składzie: Kankowska Nikola, Krefta Wiktoria, Kucharczyk Laura, Mach Judyta, Oleszek Zuzanna, Marika Maksymiuk, Pranga Maria, Hebel Igor, Kloka Stanisław, Block Aleksander, Ladach Maciek, Sirocki Paweł.

Opiekunami byli nauczyciele wychowania fizycznego: K. Balczyński i K. Behrendt.

 

W biegu na 400 metrów w którym startowało 46 zawodniczek, bezbłędna okazała się Zuzanna Oleszek i po zaciętym biegu zajęła drugie miejsce uzyskując medal srebrny z czasem 1.19.31 min.

 

W konkurencji rzutu piłką lekarską zawodnik Igor Hebel zdobył srebrny medal.

W tej konkurencji startowało 38 zawodników. Igor ostateczne uzyskał odległość 10,02 m. I jest to nowy rekord życiowy, a do pierwszego miejsca zabrakło tylko 97 cm.

 

 

 

W klasyfikacji medalowej szkoła w Gniewinie uplasowała się na 5 miejscu spośród 20 drużyn.

 

Wielkie gratulacje składamy wszystkim zawodnikom i rodzicom a także nauczycielom i wszystkim osobom które przyczyniły się do tego sukcesu.
Gniewino z medalami w V Halowych Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce zdjecie 0 Gniewino z medalami w V Halowych Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce zdjecie 1 Gniewino z medalami w V Halowych Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce zdjecie 2 Gniewino z medalami w V Halowych Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce zdjecie 3 Gniewino z medalami w V Halowych Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce zdjecie 4 Gniewino z medalami w V Halowych Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce zdjecie 5 Gniewino z medalami w V Halowych Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce zdjecie 6 Gniewino z medalami w V Halowych Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce zdjecie 7