Gniewino z medalami w IV Halowych Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce

 • Autor: Anna
 • 2018-01-31 07:50:35
 • Szkoła podstawowa, Konkursy

Uczniowie Szkoły Podstawowej z Gniewina uczestniczyli 25 stycznia 2018r. 

w IV Halowych Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych

w Lekkoatletyce klas III-IV rocznik 2007 i młodszy.

Zdobywając 1 złoty i 2 brązowe medale.

 

Gniewino z medalami w IV Halowych Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce

 

W dniu 25.01.2018 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 w Wejherowie, odbyły się IV Halowe Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce klas III-IV w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego”. W rywalizacji udział wzięło ponad 300 zawodników i zawodniczek z 17 szkół z całego Powiatu Wejherowskiego.

 

Nasza szkołę reprezentowali ucznie w składzie ( Behrendt Julia , Hinc Paulina, Drechnowicz Zuzanna, Kankowska Nikola, Kucharczyk Laura, Maksyminuk Marika, Oleszek Zuzanna, Drzeżdzon Bartosz, Krauze Mikołaj, Patok Jakub, Hebel Igor, Kwiatkowski Błażej, Lieske Kacper). Opiekunami byli: K. Balczyński i K. Behrendt.

 

W konkurencji skoku wzwyż zawodniczka Zuzanna Drechnwicz zdobyła złoty medal.

W tej konkurencji miała do pokonania 19 zawodniczek i po ciężkiej walce ostatecznie osiągała swój nowy rekord życiowy na wysokości 117 cm.

 

W konkurencji rzutu piłką lekarską zawodnicza Paulina Hinc zdobyła brązowy medal.

W tej konkurencji startowało 36 zawodniczek Paulina ostateczne uzyskała odległość 9,74 cm. I jest to nowy rekord życiowy a, do pierwszego miejsca zabrakło tylko 51 cm.

 

W biegu na 30 metrów w którym startowało 42 zawodniczki bezbłędna okazała się Julia Behrendt i po zaciętych eliminacjach w finale zajęła trzecie miejsce uzyskując medal brązowy z czasem 5,11s. Ze stratą do pierwszego miejsca jedynie 0,12 s.

 

W klasyfikacji medalowej szkoła w Gniewinie uplasowała się na 5 miejscu spośród 17 drużyn.

 

Wielki gratulacje składamy wszystkim zawodnikom i rodzicom a także nauczycielom i wszystkim osobą które przyczyniły się do tego sukcesu.
Gniewino z medalami w IV Halowych Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce zdjecie 0 Gniewino z medalami w IV Halowych Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce zdjecie 1 Gniewino z medalami w IV Halowych Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce zdjecie 2 Gniewino z medalami w IV Halowych Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce zdjecie 3 Gniewino z medalami w IV Halowych Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce zdjecie 4 Gniewino z medalami w IV Halowych Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce zdjecie 5 Gniewino z medalami w IV Halowych Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce zdjecie 6 Gniewino z medalami w IV Halowych Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce zdjecie 7