GMINNE ZAWODY PŁYWACKIE KLAS TRZECICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

• 2017-06-06 12:07:24
  • Szkoła podstawowa, Konkursy

W dniu 24 maja 2017 roku na pływalni w Gniewinie odbyły się Gminne zawody pływackie klas trzecich szkół podstawowych.

GMINNE ZAWODY PŁYWACKIE KLAS TRZECICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Pierwsze miejsce w sztafecie dziewcząt zajęła reprezentacja Samorządowej Szkoły Podstawowej im. Gabriela Narutowicza z Gniewina pokonując tym samym szkołę z Kostkowa. W składzie sztafety płynęły uczennice z klasy 3c: Zuzanna Drechnowicz, Paulina Hinc, Laura Kucharczyk, Zuzanna Oleszek. Opiekunem sztafety i nauczycielem prowadzącym jest p. Krzysztof Balczyński.

W konkurencjach indywidualnych chłopców, uczeń klasy 3c Igor Hebel zajął drugie miejsce, jego nauczycielem prowadzącym jest p. Karol Behrendt.

W konkurencji indywidualnej dziewcząt uczenia klasy 3c Zuzanna Drechnowicz zajęła trzecie miejsce, jej nauczycielem prowadzącym jest p. Krzysztof Balczyński

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy udziału w zawodach i życzymy dalszych sukcesów w tym ustanawiania swoich nowych wyników życiowych w konkurencjach sportowych.