Wyniki X Ogólnopolskiego Amatorskiego Turnieju Teatralno – Kabaretowego „Wieżowisko”

  • Autor: Anna
  • 2018-05-23 13:02:44
  • Gimnazjum,

PROTOKÓŁ z posiedzenia Komisji

X Ogólnopolskiego Amatorskiego Turnieju

Teatralno – Kabaretowego „Wieżowisko”

z dnia 19 maja 2018 r.

 

 

Komisja w składzie:

 

  1. Jerzy Gorzko - przewodniczący

  2. Urszula Kowalska-Suwińska

  3. Marzena Nieczuja-Urbańska

  4. Krzysztof Czerny

 

podczas posiedzenia Komisji Konkursowej X Ogólnopolskiego Amatorskiego Turnieju Teatralno-Kabaretowego „Wieżowisko” w dniu 19 maja 2018 r. po obejrzeniu w dniach 18 – 19 maja 30 spektakli w konkursie, postanowiła przyznać następujące nagrody:

 

 

KATEGORIA MONODRAM:

 

I miejsce – MONIKA PŁOMIN, WEJHEROWO, „A JA WCIĄŻ JESZCZE NIE WIEM”

 

 

wyróżnienia:

  • Marta Hewelt, Wejherowo, „PRZEKLEŃSTWO MILLHAVEN”

  • KLAUDIA TARNOWSKA, PUCK, „JESTEM KOBIETĄ”

 

 

KATEGORIA teatr DZIECI:

 

I miejsce ex aequo - Teatralna szóstka, Rumia, „Bajka o niebieskim ptaku”

I miejsce ex aequo - Słoneczni żeglarze, Swarzewo, „O pryszczycerzu i królewnie pięknotce”

II miejsce ex aequo - Amator, Gniewino, „Krzywa bajka”

II miejsce ex aequo - Walizeczka, Stare pole, „Pranie”

III miejsce ex aequo - Modraki, Żarnowiec, „Miłość muzyką malowana”

III miejsce ex aequo - Naniby, Krokowa, „Jeszcze tylko chwilka”

 

wyróżnienia:

  • Junior, Puck, „Lokomotywa”

  • Bajkomania, Orle, „Bajka o królewnie, piekarczyku i ...””

 

 

KATEGORIA teatr MŁODZIEŻ:

 

I miejsce   - MASKA, DARŻLUBIE, „CYBERPRESTIŻ”

II Miejsce  - mix blue, BOLSZEWO , „ŻABUSIA”

III Miejsce  -  ANGELUS, GDYNIA, „PIEKŁO - NIEBO”,

 

wyróżnienia:

  • TEATR POZYTYWNY, PUCK, „PROSTA OPOWIESĆ”

 

 

KATEGORIA teatr DOROŚLI:

 

I miejsce                   - TEATR POD WIEŻĄ, GNIEWINO, „PIASKOWNICA”

II Miejsce ex aequo   - TRANSPARENTNI, WARSZAWA, „WSZYSTKIE KOLORY EWELINY”

II Miejsce ex aequo   - WIEKO OD TRUMNY, PUCK, „SZCZĘŚLIWE WYDARZENIE”

III Miejsce                  - ZGREDY Z REDY, REDA, „WIECZÓR TRZECH KRÓLI”

 

KATEGORIA LEKKIE, ŁATWE I PRZYJEMNE - KABARETOWO

 

I miejsce               - TEGO JESZCZE NIE GRALI, WEJHEROWO, „TO WSZYSTKO WINA KSIĘCIA”

II miejsce             - ODDZIAŁ b, WEJHEROWO, „NUDY NA PUDY”

III miejsce            - KONICZYNKA, REDA, „DAWNO, DAWNO...”

 

 

WYRÓŻNIENIE (STANDUP):

 WIKTORIA PIOCH, GDYNIA, „NIENAWIDZĘ”

 

 

INDYWIDUALNE kreacje aktorskie:

 

  • JULIA DZIĘGELEWSKA
  • ŁUKASZ GRZYWACZ
  • JULIA PAWELEC
  • WOJCIECH STANISŁAWCZYK

 

 

GRAND PRIX:

 

  • PO GODZINACH, TÓRJMIASTO, „KOLEJNE DNI ŻYCIA Z...”

 

 

 

Galeria zdjęć z dostępna na stronie gminy Gniewino