Oddziały Mistrzostwa Sportowego

• 2023-03-31 18:38:42

Zespół Kształcenia i Wychowania w Gniewinie oferuje możliwość kształcenia się w Oddziałach Mistrzostwa Sportowego, które powstały dzięki inicjatywie osób związanych z Gminą Gniewino oraz z klubem sportowym KS Stolem Gniewino. Oddziały te działają zarówno w szkole podstawowej, jak i na poziomie liceum.

Celem nauczania w Oddziałach Mistrzostwa Sportowego jest harmonijny rozwój uczniów w aspekcie zarówno piłkarskim, jak i edukacyjnym. Szkole zapewnia doskonałą bazę sportową z pięcioma pełnowymiarowymi boiskami piłkarskimi, opiekę medyczną i psychologiczną, a także izolowane treningi z trenerem przygotowania motorycznego, treningi judo oraz treningi piłki nożnej z wykwalifikowanymi trenerami posiadającymi licencję UEFA.

Uczniowie Oddziałów Mistrzostwa Sportowego Gniewino pochodzą z różnych powiatów i gmin, są dowożeni i odwożeni autobusami i busami. Oddziały te obejmują dzieci urodzone w latach 2012, 2011, 2010, 2009, 2008 oraz 2007. Ponadto szkoła posiada internat, który mieści się w hotelu Mistral w Gniewinie i jest znakomicie przygotowany, zapewniając odpowiednie warunki dla uczniów mieszkających z dala od szkoły

Strona internetowa klubu KS Stolem Gniewino

FB klubu KS Stolem Gniewino