Z życia szkoły - aktualności

Szkoła Mistrzostwa Sportowego Stolem Gniewino Złotymi Medalistami Województwa Pomorskiego

Dodał: Dorota

Z wielką radością i dumną informujemy, że nasi uczniowie reprezentujący Szkołę Mistrzostwa Sportowego Stolem Gniewino zdobyli złote medale na Finale Wojewódzkim w kategorii 2010. Wydarzenie odbyło się na obiektach Areny Mistrzów, a trwające trzy godziny zmagania przyniosły nam historyczny sukces - awans na Finały Ogólnopolskie w Głuchołazach.

Uczniowie OMS na obozie treningowym w Hiszpanii.

Uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego oraz drużyna Młodzik D2 KS Stolem Gniewino podczas ferii zimowych spędzali aktywnie czas podczas obozu sportowego w urokliwym kurorcie turystycznym Calella na wybrzeżu Costa del Maresme.

Zespoły prowadzone przez trenera Krzysztofa Jezierskiego grające w lidze juniorów C2 wygrały u siebie z Orkanem Rumia 16:2 oraz z GTS Pruszcz Gdański 6:0.

Zespoły prowadzone przez trenera Tomasza Kotwicę grające w lidze juniorów C1 wygrały u siebie z Orkanem Rumia 26:0 oraz na wyjeździe z Gedanią II Gdańsk 5:2.