Wspomnienia z uroczystości pasowania na przedszkolaka

• 2016-12-27 11:03:10
  • Przedszkole, Uroczystości

Dnia 28 października 2016 r. w Punkcie Przedszkolnym w Gniewinie odbyła się uroczystość  „Pasowania na przedszkolaka”.

Wspomnienia z uroczystości pasowania na przedszkolaka

Przedszkolaki zaprezentowały bardzo ciekawy program artystyczny: recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły. Perfekcyjnie opanowały powierzone im role. Były uśmiechnięte, chętnie prezentowały się na scenie. Po zakończonej części artystycznej oraz złożeniu przez dzieci przysięgi, Pani Lucyna Paułbicka Wicedyrektor Samorządowego Zespołu Szkół w Gniewinie, dokonała uroczystego pasowania na przedszkolaka.