Reprezentanci szkoły Mistrzami w siatkówce.

• 2022-05-13 13:28:25

Dnia 07.04.22 odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce chłopców. Zawody rozegrane zostały w hali sportowej w Rumi.  Nasza drużyna wygrała wszystkie mecze i zajęła w turnieju I miejsce zostając Mistrzem Powiatu Wejherowskiego.

Reprezentanci szkoły Mistrzami w siatkówce.

Klasyfikacja końcowa:

1. Zespół Kształcenia i Wychowania w Gniewinie

2. Publiczna Szkoła Podstawowa z Przedszkolem w Dobrzewinie - Karczemkach

3.Szkoła Podstawowa nr 4 w Redzie

4.Szkoła Podstawowa nr 11 w Wejherowie

5. Szkoła Podstawowa w Poblociu

6. Szkoła Podstawowa w Bolszewie

7. Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi

skład drużyny:
Roppel Olaf, Wachowski Filip, Lemke Norbert, Wasilewski Artur, Ziemann Szymon, Mróz Jakub, Kwidziński Eryk, Jankuniec Hubert (wszyscy klasa 8d)
opiekunowie: Jezierski Krzysztof, Kotwica Tomasz

Dnia 22.04.22 dbyły się Półfinały Wojewódzkie Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Siatkówce chłopców. Zawody rozegrane zostały w SP w Chwaszczynie.  Nasza drużyna wygrała 2 mecz i jeden przegrała co dało nam wysokie II miejsce w turnieju.
Wygrała Szkoła Podstawowa w Cewicach.

skład drużyny:
Roppel Olaf, Wachowski Filip, Blok Robert, Wasilewski Artur, Ziemann Szymon, Mróz Jakub, Kwidziński Eryk, Jankuniec Hubert (wszyscy klasa 8d)
opiekunowie: Jezierski Krzysztof, Kotwica Tomasz

Reprezentanci szkoły Mistrzami w siatkówce. zdjecie 0 Reprezentanci szkoły Mistrzami w siatkówce. zdjecie 1 Reprezentanci szkoły Mistrzami w siatkówce. zdjecie 2 Reprezentanci szkoły Mistrzami w siatkówce. zdjecie 3