Spotkanie przedszkolaków z Elfami.

  • Autor: Dorota
  • 2022-01-10 13:00:49
  • Przedszkole, Aktualności

Grudzień to jedyny czas w roku, kiedy wszyscy bez wyjątku mali czy duzi, dają się wciągnąć w urocze bajeczki o Mikołaju, reniferach czy elfach. Dnia 15 grudnia do dzieci z Punktu Przedszkolnego w Gniewinie przybyły z daleka sympatyczne Elfy, które miały mnóstwo niespodzianek dla dzieci; zadania umysłowe, zagadki, zadnia sportowe, zabawy, wspólne tańce.

Spotkanie przedszkolaków z Elfami.

Wspólnie z dziećmi spędziły czas na wykonaniu pierniczków oraz świątecznych ozdób magnetycznych Dzieci były zachwycone zabawą. Nikomu się nie nudziło a uśmiech towarzyszył im cały czas. Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem wizyty Elfów, które wprowadziły nas w radosny nastrój oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.
Spotkanie przedszkolaków z Elfami. zdjecie 0 Spotkanie przedszkolaków z Elfami. zdjecie 1 Spotkanie przedszkolaków z Elfami. zdjecie 2 Spotkanie przedszkolaków z Elfami. zdjecie 3 Spotkanie przedszkolaków z Elfami. zdjecie 4 Spotkanie przedszkolaków z Elfami. zdjecie 5 Spotkanie przedszkolaków z Elfami. zdjecie 6 Spotkanie przedszkolaków z Elfami. zdjecie 7 Spotkanie przedszkolaków z Elfami. zdjecie 8 Spotkanie przedszkolaków z Elfami. zdjecie 9 Spotkanie przedszkolaków z Elfami. zdjecie 10 Spotkanie przedszkolaków z Elfami. zdjecie 11 Spotkanie przedszkolaków z Elfami. zdjecie 12