Dzień Flagi w przedszkolu.

  • Autor: Dorota
  • 2021-06-11 12:17:16
  • Przedszkole, Uroczystości

2 maja obchodzony jest Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. W naszym przedszkolu również postanowiliśmy uczcić nasze barwy ojczyste - po całym tygodniu zajęć poświęconych poznawaniu naszych symboli narodowych i najważniejszych miejsc w Polsce, w poszczególnych grupach wiekowych zorganizowaliśmy skromne obchody tego święta.

Dzień Flagi w przedszkolu.

Przedszkolaki w czasie zajęć miały okazję przypomnieć sobie symboliczną wymowę barw polskiej flagi i to, jak symbole narodowe szanować. W programie znalazły się okolicznościowe wiersze, znane piosenki. Później w postawie na baczność cała społeczność zaśpiewała wspólnie „Mazurka Dąbrowskiego. Było bardzo uroczyście.
Dzień Flagi w przedszkolu. zdjecie 0 Dzień Flagi w przedszkolu. zdjecie 1 Dzień Flagi w przedszkolu. zdjecie 2 Dzień Flagi w przedszkolu. zdjecie 3 Dzień Flagi w przedszkolu. zdjecie 4 Dzień Flagi w przedszkolu. zdjecie 5 Dzień Flagi w przedszkolu. zdjecie 6 Dzień Flagi w przedszkolu. zdjecie 7 Dzień Flagi w przedszkolu. zdjecie 8 Dzień Flagi w przedszkolu. zdjecie 9 Dzień Flagi w przedszkolu. zdjecie 10 Dzień Flagi w przedszkolu. zdjecie 11 Dzień Flagi w przedszkolu. zdjecie 12 Dzień Flagi w przedszkolu. zdjecie 13 Dzień Flagi w przedszkolu. zdjecie 14 Dzień Flagi w przedszkolu. zdjecie 15 Dzień Flagi w przedszkolu. zdjecie 16 Dzień Flagi w przedszkolu. zdjecie 17 Dzień Flagi w przedszkolu. zdjecie 18 Dzień Flagi w przedszkolu. zdjecie 19 Dzień Flagi w przedszkolu. zdjecie 20 Dzień Flagi w przedszkolu. zdjecie 21 Dzień Flagi w przedszkolu. zdjecie 22