Dzień Dziecka w przedszkolu

  • Autor: Dorota
  • 2021-06-08 14:30:20
  • Przedszkole, Uroczystości

Dnia 1czerwca 2021 r. dzieci z punktu przedszkolnego  z okazji Dnia Dziecka spędziły czas w GOTiS-ie, gdzie m.in. grały w kręgle.

Dzień Dziecka w przedszkolu

Gra okazała się wciągającą i doskonałą zabawą dla naszych przedszkolaków. Świetnie poradziły sobie z tą dyscypliną. Dużą radość i niesamowitą frajdę sprawiało im zbicie nawet kilku kręgli i zdobycie punktów. Dodatkową atrakcją była nadmuchiwana  zjeżdżalnia, z której  dzieci korzystały do woli. Zabawa zakończyła się wspólnym posiłkiem w postaci pysznej pizzy i lodów. Pobyt w GOTiS-ie dostarczył dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. Okazał się fantastycznym sposobem aktywności ruchowej, zabawy i nauki innej niż dotychczas. To był bardzo udany dzień i na pewno  na długo pozostanie w naszej pamięci.
Dzień Dziecka w przedszkolu zdjecie 0 Dzień Dziecka w przedszkolu zdjecie 1 Dzień Dziecka w przedszkolu zdjecie 2 Dzień Dziecka w przedszkolu zdjecie 3 Dzień Dziecka w przedszkolu zdjecie 4 Dzień Dziecka w przedszkolu zdjecie 5 Dzień Dziecka w przedszkolu zdjecie 6 Dzień Dziecka w przedszkolu zdjecie 7 Dzień Dziecka w przedszkolu zdjecie 8 Dzień Dziecka w przedszkolu zdjecie 9 Dzień Dziecka w przedszkolu zdjecie 10 Dzień Dziecka w przedszkolu zdjecie 11 Dzień Dziecka w przedszkolu zdjecie 12 Dzień Dziecka w przedszkolu zdjecie 13 Dzień Dziecka w przedszkolu zdjecie 14 Dzień Dziecka w przedszkolu zdjecie 15 Dzień Dziecka w przedszkolu zdjecie 16 Dzień Dziecka w przedszkolu zdjecie 17 Dzień Dziecka w przedszkolu zdjecie 18 Dzień Dziecka w przedszkolu zdjecie 19 Dzień Dziecka w przedszkolu zdjecie 20 Dzień Dziecka w przedszkolu zdjecie 21