Święto Rodziców

• 2021-06-08 14:23:26
  • Przedszkole, Uroczystości

Dnia 26.05.2021 r. dzieci z grup przedszkolnych w Samorządowym Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Gniewinie obchodziły święto najważniejszych osób w swoim życiu „swoich kochanych rodziców”.

Święto Rodziców

Przedszkolaki chciały w szczególny sposób uczcić święto „Dnia Mamy i Taty”. W uroczystościach niestety nie mogli wziąć udziału rodzice ze względów sanitarnych. Grupa Minionki, Gumisie, Mapety, Smerfy, Muminki wraz ze swoimi Paniami przygotowały wierszyki oraz piosenki, aby podziękować swoim rodzicom za to, że są obecni w ich życiu. Występy zostały nagrane i przesłane na grupowe komunikatory. Na zakończenie dnia, każdy przedszkolak zabrał dla rodziców przygotowane w przedszkolu prezenty.