Podsumowanie konkursów.

• 2021-06-02 13:22:37
  • Szkoła podstawowa, Konkursy

W pierwszych dniach czerwca odbyły się apele podsumowujące konkursy, które odbywały się zarówno podczas nauczania zdalnego jak i stacjonarnego. Nagrodzono uczniów w konkursach zarówno szkolnych jak i ogólnopolskich: matematycznych : "Zarazić matematyką", "Matematyka  fraszką,  wierszem i  limerykiem”, sportowych, wiedzy i plastycznym o Patronie szkoły Gabrielu Narutowiczu, plastycznym z okazji "Roku Jana Pawła II", "Pejzażach Polski", językowym "Profi in Deutsch", projektach "Z Kulturą mi do twarzy", "Lekturki spod chmurki", "Przygody kota Ciepłosława" czy "Gang Słodziaków".

Podsumowanie konkursów.

Podsumowanie konkursów. zdjecie 0 Podsumowanie konkursów. zdjecie 1 Podsumowanie konkursów. zdjecie 2 Podsumowanie konkursów. zdjecie 3 Podsumowanie konkursów. zdjecie 4 Podsumowanie konkursów. zdjecie 5 Podsumowanie konkursów. zdjecie 6 Podsumowanie konkursów. zdjecie 7 Podsumowanie konkursów. zdjecie 8 Podsumowanie konkursów. zdjecie 9 Podsumowanie konkursów. zdjecie 10 Podsumowanie konkursów. zdjecie 11 Podsumowanie konkursów. zdjecie 12 Podsumowanie konkursów. zdjecie 13