Walentynki.

• 2021-02-16 12:35:40
  • Szkoła podstawowa, Aktualności

Piątek 12 lutego upłynął w naszej szkole w kolorach czerwieni, atmosferze miłości i przyjaźni. A wszystko to z okazji Walentynek.

Walentynki.

Jak co roku, Mały Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Uczniowie przygotowali serduszka i kartki walentynkowe wyrażając w ten sposób swoje sympatie. Następnie walentynkowe amorki odpowiednio posegregowały pocztę, a nasz wyjątkowy listonosz Walentynek  rozdał ją wszystkim adresatom od klasy O do III. Nie zabrakło również wyrazów sympatii pod adresem dyrekcji szkoły, nauczycieli i pracowników obsługi. I pamiętajmy życzliwość, dobroć i sympatię okazujmy sobie nawzajem codziennie, a nie tylko od święta.

Walentynki. zdjecie 0 Walentynki. zdjecie 1 Walentynki. zdjecie 2 Walentynki. zdjecie 3 Walentynki. zdjecie 4 Walentynki. zdjecie 5 Walentynki. zdjecie 6 Walentynki. zdjecie 7 Walentynki. zdjecie 8 Walentynki. zdjecie 9