Klasowy konkurs na najpiękniejszą bombkę rozstrzygnięty.

  • Autor: Dorota
  • 2020-12-22 10:39:01
  • Szkoła podstawowa,

W naszej szkole przed świętami przez panią Joannę Lewicką został zorganizowany „Klasowy konkurs na bombkę” . W konkursie rywalizowały ze sobą maluchy z Punktu Przedszkolnego, klasy zerowe, klasy 1-3 oraz starsze klasy szkoły podstawowej . Uczniowie i ich opiekunowie w tym roku również nie zawiedli,  wykazali się pomysłowością, oryginalnością i pracowitością, przygotowując prace na konkurs.

Klasowy konkurs na najpiękniejszą bombkę rozstrzygnięty.

Udekorowane bombki nadały świątecznego blasku tworząc piękną dekorację na korytarzu szkolnym. Jury składające się z nauczycieli i pracowników szkoły wybrało najpiękniejszą bombkę.

Wyniki konkursu:

1 miejsce: ex aequo klasa Oa i Ob

2 miejsce: klasa 3a

3 miejsce: Minionki z Oddziału Przedszkolnego

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, dziękujemy wszystkim za udział.
Klasowy konkurs na najpiękniejszą bombkę rozstrzygnięty. zdjecie 0 Klasowy konkurs na najpiękniejszą bombkę rozstrzygnięty. zdjecie 1 Klasowy konkurs na najpiękniejszą bombkę rozstrzygnięty. zdjecie 2 Klasowy konkurs na najpiękniejszą bombkę rozstrzygnięty. zdjecie 3 Klasowy konkurs na najpiękniejszą bombkę rozstrzygnięty. zdjecie 4 Klasowy konkurs na najpiękniejszą bombkę rozstrzygnięty. zdjecie 5 Klasowy konkurs na najpiękniejszą bombkę rozstrzygnięty. zdjecie 6 Klasowy konkurs na najpiękniejszą bombkę rozstrzygnięty. zdjecie 7 Klasowy konkurs na najpiękniejszą bombkę rozstrzygnięty. zdjecie 8 Klasowy konkurs na najpiękniejszą bombkę rozstrzygnięty. zdjecie 9 Klasowy konkurs na najpiękniejszą bombkę rozstrzygnięty. zdjecie 10 Klasowy konkurs na najpiękniejszą bombkę rozstrzygnięty. zdjecie 11 Klasowy konkurs na najpiękniejszą bombkę rozstrzygnięty. zdjecie 12 Klasowy konkurs na najpiękniejszą bombkę rozstrzygnięty. zdjecie 13 Klasowy konkurs na najpiękniejszą bombkę rozstrzygnięty. zdjecie 14 Klasowy konkurs na najpiękniejszą bombkę rozstrzygnięty. zdjecie 15 Klasowy konkurs na najpiękniejszą bombkę rozstrzygnięty. zdjecie 16 Klasowy konkurs na najpiękniejszą bombkę rozstrzygnięty. zdjecie 17 Klasowy konkurs na najpiękniejszą bombkę rozstrzygnięty. zdjecie 18 Klasowy konkurs na najpiękniejszą bombkę rozstrzygnięty. zdjecie 19 Klasowy konkurs na najpiękniejszą bombkę rozstrzygnięty. zdjecie 20 Klasowy konkurs na najpiękniejszą bombkę rozstrzygnięty. zdjecie 21 Klasowy konkurs na najpiękniejszą bombkę rozstrzygnięty. zdjecie 22