Dzień Babci i Dziadka w klasach zerowych.

  • Autor: Dorota
  • 2020-02-12 09:56:17
  • Szkoła podstawowa,

W dniu 07.02.2020 r. w naszej szkole w oddziałach zerowych została zorganizowana uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Miłych gości powitała Pani Wicedyrektor Wioletta Majer- Szreder.

Dzień Babci i Dziadka w klasach zerowych.

Z tej okazji dzieci przygotowały dla swoich dziadków specjalny program artystyczny, gdzie recytowały wiersze i śpiewały piosenki oraz zaprezentowały inscenizację wiersza J. Brzechwy „Rzepka”. Szczęśliwe i rozpromienione twarze naszych babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są wspólnie spędzone chwile. Po części oficjalnej kochani goście zostali zaproszeni na kawkę oraz słodki poczęstunek, przygotowany przez naszych wspaniałych rodziców. Na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki i laurki. Dziękujemy !!!
Dzień Babci i Dziadka w klasach zerowych. zdjecie 0 Dzień Babci i Dziadka w klasach zerowych. zdjecie 1 Dzień Babci i Dziadka w klasach zerowych. zdjecie 2 Dzień Babci i Dziadka w klasach zerowych. zdjecie 3 Dzień Babci i Dziadka w klasach zerowych. zdjecie 4 Dzień Babci i Dziadka w klasach zerowych. zdjecie 5 Dzień Babci i Dziadka w klasach zerowych. zdjecie 6 Dzień Babci i Dziadka w klasach zerowych. zdjecie 7 Dzień Babci i Dziadka w klasach zerowych. zdjecie 8 Dzień Babci i Dziadka w klasach zerowych. zdjecie 9 Dzień Babci i Dziadka w klasach zerowych. zdjecie 10 Dzień Babci i Dziadka w klasach zerowych. zdjecie 11 Dzień Babci i Dziadka w klasach zerowych. zdjecie 12 Dzień Babci i Dziadka w klasach zerowych. zdjecie 13 Dzień Babci i Dziadka w klasach zerowych. zdjecie 14 Dzień Babci i Dziadka w klasach zerowych. zdjecie 15 Dzień Babci i Dziadka w klasach zerowych. zdjecie 16 Dzień Babci i Dziadka w klasach zerowych. zdjecie 17 Dzień Babci i Dziadka w klasach zerowych. zdjecie 18 Dzień Babci i Dziadka w klasach zerowych. zdjecie 19 Dzień Babci i Dziadka w klasach zerowych. zdjecie 20