V miejsce na Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego

Szkoła w Gniewinie zdobyła V miejsce na

Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego

w Sztafetowych Biegach Przełajowych

W dniu 11 października 2018r. odbyły się Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej na szczeblu powiatowym w sztafetowych biegach przełajowych.

Na stadionie MOSiR Reda rywalizowało w sumie około 300 zawodników i zawodniczek.

Na mistrzostwach powiatu wejherowskiego w kategorii szkół podstawowych i gimnazjum w sztafetowych biegach przełajowych szkoła z Gniewina wystawiła 4 drużyny :

• w kategorii dziewcząt szkołę podstawową reprezentowały uczennice w składzie:

( Abako Pola , Behrendt Julia, Hirsz Agata, Kankowska Nikola, Kucharczyk Laura, Niedbała Anna Nowak Nikola, Oleszek Zuzanna, Pranga Maria, Synowiecka Julia, Vitiuk Daria ).

• w kategorii chłopców szkołę podstawową reprezentowali uczniowie w składzie:

(Drzeżdżon Bartosz, Hebel Igor, Jucha Maksym, Kirszling Oskar, Kloka Stanisław, Lieske Kacper, Mach Fabian , Maszota Jakub, Sałahub Jakub, Szpara Maciej, Toczek Maciej).

• w kategorii Młodzieży Szkolnej dziewcząt reprezentowały uczennice w składzie :

(Dampc Maja, Hoeft Kinga, Karczewska Natalia, Kużdżał Zuzanna, Misielak Weronika, Okon Julia, Paszka Martyna, Romik Julia, Styn Weronika, Sudnik Alicja, Wierzbicka Weronika)

• w kategorii Młodzieży Szkolnej chłopców reprezentowali uczniowie w składzie:

(Dampc Jakub, Fjał Norbert, Gałek Tymoteusz, Jurkowski Kuba, Patelczyk Adrian, Pendowski Piotr, Piątek Patryk, Sałahub Hubert, Toczek Bartosz, Wierciński Jakub, Zieliński Paweł)

V miejsce na Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego

Drużyny z Gniewina zajęły następujące miejsca:

• 5 miejsce dla dziewiąta w kategorii Szkoły Podstawowe.

• 6 miejsce dla chłopców w kategorii Szkoły Podstawowej.

• 8 miejsce dla dziewcząt w kategorii Młodzieży Szkolnej

• 8 miejsce dla chłopców w kategorii Młodzieży szkolnej

Opiekunami uczniów startujących podczas tych zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego Wojciech Rudźko, Karol Behrendt, Krzysztof Balczyński.

Gratulacje składamy wszystkim zawodnikom i rodzicom, a także nauczycielom i wszystkim

osobą, które przyczyniły się do tego sukcesu.