Rozpoczynamy przygodę z MEGA MISJĄ.

  • Autor: Dorota
  • 2018-10-05 10:29:08
  • Szkoła podstawowa, Projekty edukacyjne

W ubiegłym roku szkolnym rozpoczęliśmy starania o zakwalifikowanie się do programu ogólnopolskiego „MEGA MISJA”. Wystartowaliśmy w konkursie- należało przygotować i nagrać filmik minutowy reklamujący naszą szkołę .Udało się  i jeszcze przed wakacjami dowiedzieliśmy się, że nasza szkoła będzie jedną z wielu uczestniczących w programie. Zajęcia w ramach programu prowadzi Danuta Górkowska.

Rozpoczynamy przygodę z MEGA MISJĄ.

O programie

Mega Misja to nieodpłatny ogólnopolski program edukacyjny dla szkół podstawowych. Może być realizowany w ramach zajęć szkolnych. Adresowany jest do nauczycieli oraz dzieci w wieku 6-10 lat. Jego celem jest podniesienie wiedzy i cyfrowych kompetencji nauczycieli, wychowawców oraz ich uczniów. Polega na tym, by najmłodsi byli bezpiecznymi i świadomymi użytkownikami multimediów, a nauczyciele mieli dostęp do sprawdzonych materiałów, dzięki którym mogą prowadzić nowoczesne zajęcia dla dzieci. Mega Misja daje solidną bazę do mądrego i bezpiecznego poruszania się po świecie, w którym dzisiaj nie obędziemy się bez technologii.

ROK SZKOLNY 2018/2019

13 września 2018 roku rozpoczęliśmy przygodę z MEGA MISJĄ.  Udział w programie bierze klasa 1a wraz z wychowawcą Danutą Górkowską .

            Przed rozpoczęciem roku szkolnego 2018/2019 otrzymaliśmy pakiet na dobry początek (materiały reklamowe- znaczki, albumy, kolorowanki, naklejki itp.) Raz w tygodniu odbywają się  zajęcia rozwijające kompetencje cyfrowe dzieci. Bawimy się razem z bohaterami Kubą i Julką oraz Psotnikiem. Moim podopiecznym bardzo podobają się te zajęcia. Za każde zadanie zdobywamy punkty. Już 21 września za zaangażowanie w pracę przyznano nam nagrodę- niespodziankę . Z niecierpliwością czekamy  na nią (co to będzie?!). Na pewno poinformujemy Was. Danuta Górkowska

Zobaczcie, jak się uczymy i bawimy . Oto relacja fotograficzna.
Rozpoczynamy przygodę z MEGA MISJĄ. zdjecie 0 Rozpoczynamy przygodę z MEGA MISJĄ. zdjecie 1 Rozpoczynamy przygodę z MEGA MISJĄ. zdjecie 2 Rozpoczynamy przygodę z MEGA MISJĄ. zdjecie 3 Rozpoczynamy przygodę z MEGA MISJĄ. zdjecie 4 Rozpoczynamy przygodę z MEGA MISJĄ. zdjecie 5 Rozpoczynamy przygodę z MEGA MISJĄ. zdjecie 6 Rozpoczynamy przygodę z MEGA MISJĄ. zdjecie 7 Rozpoczynamy przygodę z MEGA MISJĄ. zdjecie 8 Rozpoczynamy przygodę z MEGA MISJĄ. zdjecie 9 Rozpoczynamy przygodę z MEGA MISJĄ. zdjecie 10 Rozpoczynamy przygodę z MEGA MISJĄ. zdjecie 11 Rozpoczynamy przygodę z MEGA MISJĄ. zdjecie 12 Rozpoczynamy przygodę z MEGA MISJĄ. zdjecie 13 Rozpoczynamy przygodę z MEGA MISJĄ. zdjecie 14 Rozpoczynamy przygodę z MEGA MISJĄ. zdjecie 15 Rozpoczynamy przygodę z MEGA MISJĄ. zdjecie 16 Rozpoczynamy przygodę z MEGA MISJĄ. zdjecie 17