NASZA GMINA

SPACER PO GMINIE

W pierwszych dniach ferii zimowych (11 i 12 lutego) odbyły się zajęcia dodatkowe z języka angielskiego, podczas których wraz z uczniami klas czwartych zarejestrowaliśmy materiał audio-wizualny (w postaci teledysku) do piosenki „Holiday Time”. Piosenka ta jest jednym z ćwiczeń realizowanego obecnie programu (Podręcznik Starland 1, ćwiczenie 4 na stronie 31), opowiada o wakacjach oraz pamiątkach przywożonych z różnych krajów świata. Na długo przed feriami uczniom bardzo przypadło do gustu ćwiczenie oparte na tej piosence i stąd pomysł na dalsze rozwinięcie zagadnienia. W zajęciach wzięło udział siedemnastu uczniów (Norbet Białk, Małgorzata Bohdziul, Wiktoria Funk, Paweł Fusowski, Jakub Hallmann, Paulina Kosakowski, Wiktoria Patelczyk, Julia Pendowska, Zuzanna Reck, Daniel Reszka, Julia Rohde, Julia Ruszkiewicz, Iga Siniecka, Karolina Skrzypczak, Adrian Styn, Michał Wawrzak i Dorota Wróblewska).

W celu opublikowania teledysku został założony kanał na portalu YouTube, który będzie jednocześnie oficjalnym kanałem szkoły. W związku z tym zachęcamy wszystkie osoby, które mają do dyspozycji materiał audio-wizualny dotyczący życia szkoły, do przekazania go w celu zamieszczenia na kanale.
Z plikami proszę zgłaszać się do p. Mariusza Królikowskiego.

tutaj można zobaczyć efekt pracy uczniów na dodatkowych zajęciach