Dzień Babci i Dziadka w zerówkach

• 2017-02-23 15:20:10
  • Przedszkole,

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszych zerówek 17 lutego 2017r gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji. Zacnych gości powitała pani dyrektor Lucyna Pałubicka.

Licznie przybyli Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym.

Dzieciaki pod czujnym okiem wychowawczyń pani Danuty Różańskiej i Jolanty Foks – Styn, zaprezentowały Jasełka oraz  wiersze, piosenki, które przygotowały specjalnie na tą uroczystość. W pięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi. W ten sposób chciały okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.