Sala zabaw Funky Monkey

• 2017-02-23 15:13:01
  • Przedszkole,

Dnia 02.12.2016 roku dzieci z naszego przedszkola radośnie spędziły czas w sali zabaw ,, Funky Monkey” w Bolszewie.

W przeddzień wycieczki Przedszkolaki zostały zapoznane z zasadami zachowania się podczas pobytu w Sali zabaw, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo. Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji przestrzennej.

O godzinie 9.50 przybyliśmy do upragnionej przez dzieci sali zabaw. Niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu rur, przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami. Wysoka zjeżdżalnia znajdowała się na samym szczycie konstrukcji i nie brakowało dzielnych i odważnych aby ją pokonać. W trakcie pobytu w sali zabaw ciekawą niespodzianką okazało się spotkanie ze św. Mikołajem. Dzieci wspólnie zaśpiewały piosenki oraz zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie. Pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Około godziny 14.00 dzieci pełne wrażeń i emocji wróciły do przedszkola.