Sukces uczennicy naszego gimnazjum Emilii Warmińskiej z Gniewina – ogólnopolski finał konkursu Fundacji Camp Rising Sun!

• 2017-02-20 06:24:32
  • Gimnazjum, Konkursy

Camp Rising Sun to fundacja, która jest organizatorem międzynarodowego konkursu stypendialnego promującego dialog międzykulturowy oraz wzajemne zrozumienie i tolerancję wśród młodych i ambitnych uczniów z krajów całego świata.

Fundacja ta daje młodzieży szansę przeżycia czterech wspaniałych tygodni w USA, w stanie Nowy Jork, w atmosferze wzajemnego poznania, poszerzania wiedzy, projektów artystycznych oraz zajęć rekreacyjnych.

Na uczniów z Polski, którzy wygrają konkurs , czekają dwa zaproszenia: jedno dla chłopca, drugie dla dziewczynki.

Emilia Warmińska, uczennica klasy III A Samorządowego Gimnazjum im. I. Łukasiewicza swoją aplikację konkursową złożyła tuż przed tegorocznymi feriami.

W aplikacji swojej zawarła informacje o swoim zaangażowaniu w życie szkoły i lokalnego środowiska, przedstawiła swoje bardzo wysokie wyniki w nauce, napisała również o swoich ponadprzeciętnych zainteresowaniach muzyką, literaturą, historią i chemią oraz napisała esej na bieżące tematy społeczne.

W aplikacji znalazł się cały szereg osiągnięć i sukcesów naszej uczennicy (a było ich niemało).

Podobną aplikację konkursową w Polsce złożyło niemalże 100 uczniów.

Do ostatniego finałowego etapu tego programu zakwalifikowało się jedynie 20 osób (10 dziewczynek i 10 chłopców). Wśród szczęśliwców znalazła się Emilia, którą została zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną 25 lutego do Krakowa.

Całym sercem kibicujemy Emilce i życzymy powodzenia!

Sukces uczennicy  naszego  gimnazjum  Emilii  Warmińskiej z Gniewina – ogólnopolski finał  konkursu Fundacji Camp Rising Sun! zdjecie 0 Sukces uczennicy  naszego  gimnazjum  Emilii  Warmińskiej z Gniewina – ogólnopolski finał  konkursu Fundacji Camp Rising Sun! zdjecie 1 Sukces uczennicy  naszego  gimnazjum  Emilii  Warmińskiej z Gniewina – ogólnopolski finał  konkursu Fundacji Camp Rising Sun! zdjecie 2