11 Listopada w przedszkolu

• 2016-12-27 11:22:17
  • Przedszkole, Uroczystości

10 listopada, tuż przed obchodami Święta Niepodległości, przedszkolaki z naszego przedszkola poznały historię drogi do wolności naszego państwa.

11 Listopada w przedszkolu

Tematy historyczne  i narodowe nie jest łatwo przekazać takim maluchom, ale w naszym przedszkolu takich tematów nie unikamy. Głównym celem zajęć było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych. Czcząc pamięć tamtych dni wszystkie przedszkolaki i panie zaśpiewały Hymn Polski. Po zakończeniu dzieci wraz z paniami przygotowały kotyliony i udały się pod pomnik poległych za wyzwolenie z ziemi gniewińskiej, aby zapalić znicz i uczcić pamięć poległych.

11 Listopada w przedszkolu zdjecie 0 11 Listopada w przedszkolu zdjecie 1 11 Listopada w przedszkolu zdjecie 2 11 Listopada w przedszkolu zdjecie 3