Biwakowanie z zabawą i nauką

• 2016-11-16 09:34:27
  • Gimnazjum,

Ponad pięćdziesięciu uczniów Samorządowego Zespołu Szkół w Gniewinie wzięło udział w biwakowaniu w szkole. Podczas nocowania uczniowie przygotowywali i realizowali następujące projekty: klasa 6a-  montaż słowno- muzyczny poświęconego Żołnierzom Wyklętym, klasa II a i II b gimnazjum- ćwiczyła układy muzyczno- taneczne do uczniowskiej wersji musicalu ,,Greace”, klasa I a i II b gim- rozpoczęła projekt ,,Z ekologią na Ty- czyli co można zrobić z plastiku i tworzywa sztucznego?”, klasa I a gim przygotowała również ,,Ucztę bogów na Olimpie”.

Biwakowanie z zabawą i nauką

Były przebrania, konkursy i specjalnie przygotowane oraz oceniane przez jury zadania. Podczas ,,szalonej” nocy uczniami opiekowali się i czuwali nad przebiegiem projektów: p. Maria Witkowska, p. Aleksandra Kalkowska, p. Ewa Jankowska, p.Aleksandra Gacek, p. Oliwia Belau i p. Łukasz Krefta.