Wigilie w przedszkolu.

• 2022-01-10 12:53:08
  • Przedszkole, Uroczystości

Świąteczny klimat zapanował w naszym przedszkolu 22 grudnia. Dzieci wraz z paniami spotkały się na wigiliach grupowych.

Wigilie w przedszkolu.

W tym wyjątkowym dniu rozmawialiśmy o obyczajach i tradycjach świątecznych, o tym jak będziemy spędzać Boże Narodzenie wśród najbliższych, w domach. Podniosłym momentem spotkania było dzielenie się opłatkiem, wszyscy życzyli sobie nawzajem wszelkiej pomyślności i Wesołych Świąt. Po życzeniach nadszedł czas na wspólny poczęstunek i śpiewanie kolęd. Po grupowych wigiliach każdy przedszkolak dostał małą niespodziankę od Rady Rodziców.

Wigilie w przedszkolu. zdjecie 0 Wigilie w przedszkolu. zdjecie 1 Wigilie w przedszkolu. zdjecie 2 Wigilie w przedszkolu. zdjecie 3 Wigilie w przedszkolu. zdjecie 4 Wigilie w przedszkolu. zdjecie 5 Wigilie w przedszkolu. zdjecie 6 Wigilie w przedszkolu. zdjecie 7 Wigilie w przedszkolu. zdjecie 8 Wigilie w przedszkolu. zdjecie 9 Wigilie w przedszkolu. zdjecie 10 Wigilie w przedszkolu. zdjecie 11 Wigilie w przedszkolu. zdjecie 12 Wigilie w przedszkolu. zdjecie 13 Wigilie w przedszkolu. zdjecie 14 Wigilie w przedszkolu. zdjecie 15