„Świadomie o Atomie”

• Autor: Anna Srubo
  • 2016-04-25 11:25:17
  • Gimnazjum,

Konkursu Wiedzy o energetyce jądrowej w ramach programu

„Świadomie o Atomie” dla szkół z terenu gmin lokalizacyjnych .

„Świadomie o Atomie”

Koordynatorem konkursu w klasach IV-VI szkoły podstawowej A. Kalkowska.

Koordynatorem konkursu w klasach I-III gimnazjum B. Bach

TERMINY:

Do dnia 25 kwietnia 2016 r. zgłoszenie się wszystkich uczestników konkursu do

koordynatorów.

Do dnia 29 kwietnia 2016 r. dostarczenie formularzy zgłoszeniowych wszystkich

uczestników konkursu do Agaty Czapp osobiście bądź na adres: Stowarzyszenie Towarzystwo Oświatowe w Gniewnie ul. Sportowa 1, 84-250 Gniewino.

Do dnia 30 kwietnia 2016 r. uczestnicy powinni napisać już prace.

(możecie Państwo przedłużyć sobie termin napisania prac, ważne jest, aby do 15 maja komisja wyłoniła 7 zwycięzców).

Do dnia 15 maja 2016 r. Państwo jako komisja konkursowa powinna sprawdzić prace i wyłonić 7 najlepszych osób, które będą reprezentować placówkę w finale.

Dnia 16 maja 2016 r. godz. 10:00 sala A-8 budynku Centrum Kultury w Gniewinie

a kolejne spotkanie koordynatorów konkursu ; oddanie wszystkich prac konkursowych łącznie ze zwycięską siódemką ; omówienie dalszych etapów konkursu; wytypowanie emerytowanych nauczycieli każdej z Gmin do komisji finałowej konkursu.

Dnia 23 maja i 24 maja wyjazd zwycięzców + 1 koordynatora każdej placówki do Centrum Naukowego EXPERYMENT w Gdyni, ustalimy jeszcze jaka placówka

w jaki dzień.

USTALONE TEMATY ROZPRAWEK:

GIMNAZJUM „ Twój głos w dyskusji na temat energetyki jądrowej w Polsce. Ustosunkuj się do tematu, posługując się formą rozprawki”

SZKOŁA PODSTAWOWA „ W Twojej okolicy powstanie elektrownia jądrowa. Napisz list do kolegi/koleżanki, w którym wyrazisz swoją opinię na ten temat”

FORMATY PRACY:

Praca pisana ręcznie minimum 1 strona formatu A-4 (dla szkoły podstawowej

i szkoły gimnazjalnej).

Praca pisana komputerowo minimum 1 strona formatu A-4 , czcionka 12 (dla szkoły podstawowej i szkoły gimnazjalnej).