Zbiórka dla schroniska dla zwierząt.

• 2021-02-11 12:37:26
  • Szkoła podstawowa, Aktualności

Mały Samorząd Szkolny ZSP Gniewinie w dniach 25.01-05.02.2021r. zorganizował zbiórkę karmy, kocy, smyczy, zabawek dla zwierząt przebywających w schronisku w Dąbrówce koło Wejherowa.

Zbiórka dla schroniska dla zwierząt.

W akcję włączyły się klasy 0-III,klasa 7b oraz grono pedagogiczne naszej szkoły. Dzięki ofiarności naszych najmłodszych uczniów i ich rodziców udało nam się zebrać ponad 80 kg karmy. Bardzo dziękujemy za okazane serce oraz wsparcie dla naszych braci mniejszych. Każda bezinteresowna pomoc to cegiełka, która pozwala nam odmienić los bezdomnych zwierząt czekających na lepsze jutro i nowy dom.

Zbiórka dla schroniska dla zwierząt. zdjecie 0 Zbiórka dla schroniska dla zwierząt. zdjecie 1 Zbiórka dla schroniska dla zwierząt. zdjecie 2 Zbiórka dla schroniska dla zwierząt. zdjecie 3 Zbiórka dla schroniska dla zwierząt. zdjecie 4