Święto Edukacji Narodowej.

• 2020-10-15 12:59:30
  • Szkoła podstawowa, Uroczystości

Dzień Edukacji Narodowej obchodzony jest nieprzerwanie od 1972 roku. W tym roku, z powodu pandemii koronawirusa, wyjątkowo skromnie.  W naszej placówce zrezygnowano z corocznej, uroczystej akademii, zorganizowano jedynie krótkie spotkania w grupach klasowych.

Święto Edukacji Narodowej.

Wicedyrektor Szkoły Lucyna Pałubicka podziękowała wszystkim pracownikom szkoły , którzy to miejsce współtworzą, za codzienną pracę, trud, wrażliwość, poświęcenie i zaangażowanie.

Mimo że nauczyciele mają swoje święto, to ten rok i dla pedagogów, i dla całej oświaty jest bardzo trudny. Nauczanie zdalne zaskoczyło wszystkich - dyrektorów, nauczycieli, rodziców i uczniów, a jednak udało się sprostać nowym wyzwaniom. Obecnie funkcjonujemy w reżimie sanitarnym. Wicedyrektor podziękowała uczniom za ich zdyscyplinowanie i dostosowanie się do nowych, niecodziennych  warunków.

Wicedyr. Lucyna Pałubicka  pogratulowała  wyróżniającym się pedagogom i pracownikom administracyjnym, którzy  otrzymali  Nagrody Dyrektora Szkoły. Wręczyła też Nagrodę Wójta Gminy Gniewino, gdyż zrezygnowano z udziału w akademii osób z zewnątrz. Gratulacje i podziękowania otrzymali pracownicy obchodzący w tym roku jubileusz.

Panie Magda Ladach i Danuta Lewandowska przygotowały dla uczniów niespodziankę -  prezentację multimedialną mającą na celu rozpoznanie nauczyciela czy pracownika szkoły na fotografii z  dzieciństwa. Zainteresowanie uczniów było bardzo duże, wszyscy chcieli zobaczyć, jak ich nauczyciele wyglądali w dzieciństwie.

Święto Edukacji Narodowej. zdjecie 0 Święto Edukacji Narodowej. zdjecie 1 Święto Edukacji Narodowej. zdjecie 2 Święto Edukacji Narodowej. zdjecie 3 Święto Edukacji Narodowej. zdjecie 4 Święto Edukacji Narodowej. zdjecie 5 Święto Edukacji Narodowej. zdjecie 6 Święto Edukacji Narodowej. zdjecie 7 Święto Edukacji Narodowej. zdjecie 8 Święto Edukacji Narodowej. zdjecie 9 Święto Edukacji Narodowej. zdjecie 10 Święto Edukacji Narodowej. zdjecie 11 Święto Edukacji Narodowej. zdjecie 12 Święto Edukacji Narodowej. zdjecie 13 Święto Edukacji Narodowej. zdjecie 14 Święto Edukacji Narodowej. zdjecie 15 Święto Edukacji Narodowej. zdjecie 16 Święto Edukacji Narodowej. zdjecie 17 Święto Edukacji Narodowej. zdjecie 18