Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Gniewinie finalistami Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego ”Profi in Deutsch”

• 2020-03-05 10:03:14

W piątek 21 lutego trzech uczniów naszej szkoły: Kacper Niedbała z klasy.8a oraz Jakub Sałahub i Ignacy Szybka z klasy 8b wzięło udział w finale Powiatowego Konkursu z Języka Niemieckiego „Profi in Deutsch” organizowanego przez Powiatowy Zespół Szkół Nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie.

Do finału zakwalifikowanych zostało 30 uczniów z całego powiatu  wejherowskiego. Finał konkursu składał się z dwóch części: rozwiązywania zadań interaktywnych oraz etapu ustnego, w którym wzięło udział dziesięciu najlepszych uczestników. Do tego etapu  zakwalifikował się Kacper Niedbała, który zajął ostatecznie 8 miejsce. Ignacy Szybka zajął miejsce 14 a Jakub Sałahub miejsce16.

Wszystkim naszym finalistom serdecznie gratulujemy, gdyż konkurencja była bardzo mocna, a organizatorom konkursu dziękujemy za niezwykle ciekawą formułę przeprowadzenia finału z zastosowaniem nowoczesnych technologii.

Maria Witkowska

nauczyciel j. niemieckiego

Informację o finale można również znaleźć na stronie Facebook Powiatowego Zespołu Szkół Nr 4 https://pl-pl.facebook.com/zspg4.wejher