I Konkurs Recytatorski Przedszkolaków.

• 2020-02-19 10:31:30
  • Przedszkole,

Dnia 17 lutego 2020 r. w Punkcie Przedszkolnym odbył się I Konkurs Recytatorski. Wzięło w nim udział ponad 20  chętnych dzieci ze wszystkich grup wiekowych, także z klas zerowych. Do konkursu swoje pociechy przygotowywali rodzice.

Każdy uczestnik pięknie wyrecytował przygotowany wierszyk.  Impreza ma na celu popularyzację literatury, zainteresowanie dzieci poezją, a także rozwijanie zdolności recytatorskich i wzmacnianie emocjonalne dzieci podczas występów publicznych. Występy przedszkolaków oceniało jury w składzie: Wicedyrektor Lucyna Pałubicka, Wicedyrektor Wioletta Majer-Szreder oraz Dorota Zadroga.

Po obradach komisja konkursowa wyłoniła laureatów:

W kategorii 4-latki:

I miejsce zajęła Maja Reszka,

II miejsce przypadło Lilianie Hoduń

III  miejsce zajęła Antonina Szefler

W kategorii 6-latki:

I miejsce zajął Tymoteusz Abako

II miejsce przypadło Tamarze Wrońskiej

III  miejsce zajęła Liliana Konkol

Wszyscy uczestnicy konkursu  zasługują na  serdeczne gratulacje  i życzenia dalszych sukcesów aktorskich.

Organizatorki Justyna Wójtowicz i Wioletta Minga składają również szczególne podziękowania rodzicom występujących przedszkolaków za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie swoich pociech do tego wydarzenia.