Przedświąteczne dekorowanie pierników.

• 2019-12-17 10:27:23
  • Szkoła podstawowa, Aktualności

Święta tuż, tuż… czas więc na świąteczne pierniki. Uczniowie klasy Ic wraz z rodzicami, rodzeństwem i wychowawczynią Magdą Ladach  spotkali się w środę 11 grudnia w  godzinach popołudniowych, aby wspólnie dekorować pierniki.

Pomysł spotkał z wielkim entuzjazmem uczniów. Dzieci przystąpiły do dekorowania  ciasteczek lukowymi pisakami i barwnymi posypkami. Pracowali z zapałem i wytrwałością, a wspólna praca z rodzicami sprawiała im ogromną frajdę. Wszyscy dołożyli wszelkich starań, by ich pierniki prezentowały się jak najpiękniej. Zabawa była doskonała a pierniczki wyszły znakomicie. Po udekorowaniu każde z dzieci miało okazję skosztować swojego dzieła. Własnoręcznie ozdobiony pierniczek mógł stać się także prezentem dla kogoś z ich bliskich. Spotkanie wprawiło wszystkich w świąteczny nastrój. Takie działania nie tylko przyczyniają się do integracji szkoły z rodzicami, ale przede wszystkim dostarczają wielu miłych i niezapomnianych przeżyć.