Uroczyste pasowanie na przedszkolaka.

• 2019-12-10 11:28:32
  • Przedszkole,

Dwudziesty ósmy listopada był wyjątkowym dniem dla naszych milusińskich, którzy w tym roku przekroczyli próg przedszkola.

Uroczyste pasowanie na przedszkolaka.

Przez kilka ostatnich tygodni dzieci nabierały odwagi i doświadczenia w prezentowaniu swoich umiejętności na małej przedszkolnej scenie. I stało się. W czwartkowe przedpołudnie odbyła się wielka uroczystość "Pasowanie na Przedszkolaka". W tym dniu przybyło wielu gości: rodzice i rodzeństwo naszych najmłodszych przedszkolaczków. Na uroczystość przybyła pani wicedyrektor Lucyna Pałubicka, która rozpoczęła ceremonię wspaniałą przemową powitalną. Pani Ewelina i pani Ania przy współpracy z panią Justyną przygotowały z dziećmi przepiękny program artystyczny. Dzieci zaprezentowały piosenki oraz układy taneczne do utworów muzycznych, których uczyły się od września. Wszystkie Przedszkolaki dzielnie stawiły czoła wyzwaniu i odważnie się zaprezentowały. Swoim radosnym występem udowodniły, że zasługują na przyjęcie w poczet społeczności naszego przedszkola. Z wielką dumą i przejęciem powtórzyły słowa przyrzeczenia a pani dyrektor dokonała pasowania przez dotknięcie ramienia każdego dziecka ogromnym kolorowym ołówkiem. Przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy. Czas upływał szybko na miłych rozmowach, jednak nadszedł moment pożegnania. Wszyscy z uśmiechem na twarzy pięknie się żegnali, ciesząc się na poranne, nowe spotkanie w przedszkolu i nową przedszkolną przygodę.

Uroczyste pasowanie na przedszkolaka. zdjecie 0 Uroczyste pasowanie na przedszkolaka. zdjecie 1 Uroczyste pasowanie na przedszkolaka. zdjecie 2 Uroczyste pasowanie na przedszkolaka. zdjecie 3 Uroczyste pasowanie na przedszkolaka. zdjecie 4 Uroczyste pasowanie na przedszkolaka. zdjecie 5 Uroczyste pasowanie na przedszkolaka. zdjecie 6 Uroczyste pasowanie na przedszkolaka. zdjecie 7 Uroczyste pasowanie na przedszkolaka. zdjecie 8 Uroczyste pasowanie na przedszkolaka. zdjecie 9 Uroczyste pasowanie na przedszkolaka. zdjecie 10 Uroczyste pasowanie na przedszkolaka. zdjecie 11 Uroczyste pasowanie na przedszkolaka. zdjecie 12 Uroczyste pasowanie na przedszkolaka. zdjecie 13 Uroczyste pasowanie na przedszkolaka. zdjecie 14 Uroczyste pasowanie na przedszkolaka. zdjecie 15 Uroczyste pasowanie na przedszkolaka. zdjecie 16 Uroczyste pasowanie na przedszkolaka. zdjecie 17 Uroczyste pasowanie na przedszkolaka. zdjecie 18 Uroczyste pasowanie na przedszkolaka. zdjecie 19 Uroczyste pasowanie na przedszkolaka. zdjecie 20 Uroczyste pasowanie na przedszkolaka. zdjecie 21 Uroczyste pasowanie na przedszkolaka. zdjecie 22 Uroczyste pasowanie na przedszkolaka. zdjecie 23 Uroczyste pasowanie na przedszkolaka. zdjecie 24 Uroczyste pasowanie na przedszkolaka. zdjecie 25 Uroczyste pasowanie na przedszkolaka. zdjecie 26 Uroczyste pasowanie na przedszkolaka. zdjecie 27