Szkoła w Gniewinie na trzecim miejscu w powiecie wejherowskim

• 2019-05-10 14:53:55

Szkoła w Gniewinie

na trzecim miejscu w powiecie wejherowskim

w Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego

w Drużynowych Biegach Przełajowych

Szkoła w Gniewinie  na trzecim miejscu w powiecie wejherowskim

W dniu 27 marca 2019r. odbyły się Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej na szczeblu powiatowym w drużynowych biegach przełajowych.

Na stadionie MOSiR Reda rywalizowało w sumie około 400 zawodników i zawodniczek.

Na mistrzostwach powiatu wejherowskiego w kategorii szkół podstawowych w drużynowych biegach przełajowych szkoła z Gniewina wystawiła aż trzy drużyny :

Drużyny ze szkoły z Gniewina odniosły wielki sukces zajmując następujące miejsca.

3 miejsce

• w kategorii dziewcząt na Igrzyskach Dzieci szkołę reprezentowały uczennice w składzie:

( Abako Pola , Behrendt Julia, Hirsz Agata, Kankowska Nikola, Kucharczyk Laura, Mach Judyta, Niedbała Anna, Nowak Nikola, Oleszek Zuzanna, Pranga Maria, Synowiecka Julia, Vitiuk Daria, Oliwia Strycharczyk ).

4 miejsce

• w kategorii chłopców na Igrzyskach Dzieci szkołę reprezentowali uczniowie w składzie:

(Drzeżdżon Bartosz, Hebel Igor, Jucha Maksym, Block Aleksander,Sirocki Paweł, Kloka Stanisław, Lieske Kacper, Maszota Jakub, Sałahub Jakub, Toczek Maciej, Sałahub Krzysztof, Weltrowski Konrad)

5 miejsce

• w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej szkołę w Gniewinie wystawiła tylko reprezentacje chłopców w składzie: (Dampc Jakub, Jurkowski Kuba, Michał Szmidt, Patelczyk Adrian, Toczek Bartosz, Wierciński Jakub, Pranga Mikołaj).

Opiekunami uczniów startujących podczas tych zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego Semen Czubenko, Natalia Jaśkiewicz.

Gratulacje składamy wszystkim zawodnikom i rodzicom, a także nauczycielom i wszystkim

osobą, które przyczyniły się do tego sukcesu.