Pierwszy Dzień Wiosny w przedszkolu

• 2019-03-28 13:45:02
  • Przedszkole, Aktualności

W czwartek 21 marca wszystkie dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny.

Pierwszy Dzień Wiosny w przedszkolu

Przedszkolaki juz od rana z niecierpliwością czekały na spacer, podczas którego mogliśmy pożegnać zimę i powitać wiosnę. Dzieci radośnie maszerowały z uśmiechem i radością przygrywając na instrumentach  w wiosennym pochodzie, na czele którego widniała Marzanna. Jesteśmy pewni, że starania naszych wspaniałych Przedszkolaków sprawią, że Wiosna zawita do nas na dobre.