Dzień Kobiet

• 2019-03-28 13:34:37
  • Przedszkole, Aktualności

8 marca  w naszym przedszkolu już od samego rana panowała radosna atmosfera.

Dzień Kobiet

Chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym – jako mali dżentelmeni wyręczali dziewczynki w codziennych obowiązkach – dyżurach, porządkowaniu sali po zabawie itp. Obchody tego wyjątkowego dnia miały swoje zwieńczenie w uroczystości, podczas której wszystkie kobiety naszego Przedszkola, zarówno te duże, jak i te małe otrzymały serdeczne życzenia, tulipany i słodkie upominki. W tym dniu  w przedszkolnych salach panował ciepły, pogodny i wesoły nastrój.