Udział przedszkolaków w spektaklu ."O smoku i królu Leniuchu".

• 2019-03-28 13:27:33
  • Przedszkole, Aktualności

Dnia 04.03.2019 dzieci z punktu przedszkolnego wybrały się na spektakl pt."O smoku i królu Leniuchu". Jest to historia Króla Histeriusza, który zapada na groźną chorobę zwaną lenistwem.

Udział przedszkolaków w spektaklu .

Dla naszych przedszkolaków spektakl ten był wspaniałym widowiskiem, przepełnionym zabawą, śmiechem  i nauką szlachetnych zasad. Dzieci chętnie brały udział we wspólnej zabawie wraz z aktorami. Dzięki barwnej scenografii oraz muzyce historia zapadnie na długo w ich pamięci.

Udział przedszkolaków w spektaklu . Udział przedszkolaków w spektaklu . Udział przedszkolaków w spektaklu . Udział przedszkolaków w spektaklu . Udział przedszkolaków w spektaklu . Udział przedszkolaków w spektaklu . Udział przedszkolaków w spektaklu . Udział przedszkolaków w spektaklu . Udział przedszkolaków w spektaklu . Udział przedszkolaków w spektaklu . Udział przedszkolaków w spektaklu . Udział przedszkolaków w spektaklu . Udział przedszkolaków w spektaklu . Udział przedszkolaków w spektaklu . Udział przedszkolaków w spektaklu . Udział przedszkolaków w spektaklu . Udział przedszkolaków w spektaklu . Udział przedszkolaków w spektaklu . Udział przedszkolaków w spektaklu . Udział przedszkolaków w spektaklu . Udział przedszkolaków w spektaklu .