Rocznica nadania im. Ignacego Łukasiewicza Samorządowemu Gimnazjum w Gniewinie

• 2019-01-22 15:35:52
  • Gimnazjum, Uroczystości

Dnia 09 stycznia 2019r. odbył się uroczysty apel poświęcony życiu i dokonaniom Ignacego Łukasiewicza. Część artystyczną przygotowali uczniowie klas gimnazjalnych pod kierunkiem: p.Ewy Jankowskiej, p.Magdaleny Majewicz i p.Moniki Dąbek. Wystąpili : Anna Tarnowska, Anna Okrój, Iga Mach, Filip Zieliński, Dawid Bartanowicz, Bartosz Okuń, Agata Browarczyk, Julia Patok, Mariusz Kurowski, Kinga Hoeft, Kinga Langa i Jakub Wierciński. Prezentację multimedialną przygotował uczeń Oskar Gawryszewski. Karolina Cieśla, Amelia Szykut i Szymon Marzec złożyli kwiaty pod tablicą patrona gimnazjum.

Rocznica nadania im. Ignacego Łukasiewicza Samorządowemu Gimnazjum w Gniewinie

Po przypomnieniu czynów i dokonań wybitnego chemika i patrioty uczniowie klas gimnazjalnych przystąpili do ostatniej części konkursu dotyczącego znajomości życia i czynów Ignacego Łukasiewicza. Zmagania najlepszych uczniów mogli obserwować zgromadzeni nauczyciele i uczniowie. Ostatecznie wyniki konkursu ukształtowały się następująco:

I miejsce- Mikołaj Napieraj klasa III a gim.

II miejsce- Natalia Karczewska klasa III c gim.

III miejsce- Wiktoria Radomska klasa III b gim.